Kategoriler
Ana SayfaHakkımızda

Hakkımızda

Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi uzak/yakın tüm Müslüman bacılarımızın üzerine olsun..

Müslüman Coğrafyaların bir yanında kan oluk oluk akarken; diğer yanında fitne, toplumsal ve ahlakî çöküşler almış başını yürümektedir. Ümmet bir yandan kâfirin bombaları ile imtihan olurken diğer yandan şeytanın fitneleri Müslümanlar arasında kol gezmekte. İşte değerli bacılarımız, bu zor günlerde biz Müslüman Hanımlar olarak her türlü fitne ile başa çıkabilmek, içine düştüğümüz sıkıntılara dikkat çekerek Kuran ve Sahih Sünnet ışığında problemlerimize çözüm bulabilmek, dertlerimizi paylaşmak, nasihatlerden faydalanmak amacı ile böyle bir siteyi oluşturmayı murad etmiş bulunuyoruz.

Amacımız siz değerli bacılarımıza “Ancak yine de hatırlat, çünkü hatırlatmak, mü’minlere fayda verir.” (Zariyat-55) ayeti gereği bazı hatırlatmalarda bulunmak, İslam’ı doğru bir şekilde tebliğ etmeye çalışmak ve bu yolda birbirimizle yardımlaşma, dayanışma ve irtibat halinde olmaktır.

Bu çerçevede kendi gündemimizi oluşturarak İslami çalışmalar yürütmemiz üzerimizde büyük bir sorumluluktur. Çünkü Müslüman Kadına her alanda olduğu gibi medya alanında da İslam’ın sınırlarına riayet ederek ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanların çoğunluğunun kendisi ile fitneye düştüğü internet gerçeğini bir nimete, tebliğ aracına, nasihat yoluna dönüştürmek ve bu şekilde Allah’ın rızasına bir adım yaklaşmak için bizler böyle bir site oluşturduk. Sizlerden de bizimle bu konuda yardımlaşmanızı, katkı sunmanızı ve davetimizi kitlelere ulaştırma konusunda bize yardımlarda bulunmanızı bekliyoruz.

Allah işlerimizi hayra çevirsin, ayaklarımızı dini üzere sabit kılsın ve bu çalışmamızdan razı olsun.

Es-selamu Aleykum ve Rahmetullah.