Kategoriler
Ana Sayfaİlim-İrşad“Allah’ım Cübbeli’yi ve Zulmünü Sana Havale Ediyoruz..!”

“Allah’ım Cübbeli’yi ve Zulmünü Sana Havale Ediyoruz..!”

“Allah’ım Cübbeli’yi ve Zulmünü Sana Havale Ediyoruz..!”

CÜBBELİ’NİN MÜCAHİDLERE KİNİ, HAMAKATLARI VE DÜŞMANLIĞI
Cüppeli Hoca, her nedense Rusya Halep’i bombalayacak olunca, Din gayreti tutmuş ve kalkıp oturduğu evinden Müslümanlara akıl veriyor; Halep’te canlarını Allah için veren binlerce Müslümanın cihadına hakaret ediyor ve onları musallat ve edeb bilmez diline alet edip karalıyor ve fitne propagandası yapıyor. Bu mektubu iyi okuması aklını başını alması ve artık Müslümanları rezil etmeken ve ehl-i Tevhid’e ve Cihad’a küfretmekten vazgeçmesini Allah için kendisine tavsiye ediyoruz.
Cübbeliye Allah için kızıyoruz ve Allah için onu sevmiyoruz ve böyle bir akide üzerinde olduğu sürece de sevmeyeceğiz.
Bu mektup; Rahîm, Ğafûr ve de Kahhar olan Allah’a Cübbeli denen Hoca’yı Müslümanlar ve Mücahidler adına bir şikâyetimdir.
“Allah’ım Cübbeli ve zulmünü sana havale ediyoruz.
Sen her şeye ve onun hak ettiğini kendisine vermeye ve men etmeye el-Kâdir olansın’”
Şu ayeti okusun ve kim olduğunun ve kime iftira ettiğini farkına varsın.
لَا يستأذِنُكَ الذينَ يُؤمنونَ بالله واليومِ الآخرِ أن يُجاهدوا بأموالِهم وأنفسِهم واللهُ عليمٌ بالمتقينَ. إنما يَستأذِنُكَ الذينَ لا يُؤمنونَ بالله واليومِ الآخرِ وارْتابتْ
قلوبُهم فهمْ في رَيْبِهِمْ يَتَرَدَّدُونَ
“Allah’a ve ahiret gününe iman edenler ve mallarıyla ve canlarıyla cihad etmek isteyenler Sen’den izin istemezler. Halbuki Allah muttekileri çok iyi bilicidir.
Ancak Sen’den, Allah’a ve ahiret gününe iman etmeyen ve kalpleri kuşkuyla dolu olanlar izin ister, onlar -her daim- kuşkularında tepelenip duracaklardır.” (Tevbe:45)
Cübbeli denen zalim ve soytarı Allah’ın mücahid kullarına dil uzatıyor, kadınlar gibi evlerinde oturanlara ise Ehl-i Sünnet diyor.
Hoca; Ehl-i Sünnet’in dinini ve kadınlarının namusları ve ırzları için canlarını bal şerbeti içer gibi Allah’ın dini yolunda verenleri ve göğüslerini; Mecusi Rafizîlere ve tüm dünya kafirlerine karşı siper eden ve onların zulmüne karşı Şam’ı ve Kudüs’ü savunan Müslümanlara hakaret etmekten vazgeçmelisin!
Bu zalimane tavırlarını İslam adına insanlara göstermek utanmalısın ve bu dalaletlerinden tevbe etmelisin.
Ey Cübbeli Sen Putin’in zulmüne İran’ın sahabe düşmanlığına ve Müslümanları tekfirine ortak oldun. Kininle ve ğayzınla öleceksin, çünkü senin tarikatın ve aldattığınız temiz kalpli ve iyi niyetli o Müslümanlar ve Medreselerinizdeki gençler uyanıyor ve artık şirklerinize isyan ediyor, Tevhid’e dönüyor. Senin kahroluşun bundan.
Vallahi sen ne Ehl-i Sünnet’sin ve ne adlarıyla ekmek yediğin ve TV ekranlarında akidesini rezil ettiğin Ehl-i Sünnet ve Cemaattan’sın. Sen zalimin en ileri gideni ve cahillerin en âlimisin!
Allah’tan kork.. Şu anda Halep kâfirlerin saldırısı altında, sen ise Müslümanlara; Vehhabî, radikal ve Selefî diyorsun. İnşallah Allah sizin ırzınızı ve namusunuzu onların kinin düştüğü duruma düşürmez. Eğer düşerse, yine o Vehhabîler ve selefiler -RADİKALLER değil– zavallı daha hangi kavramı kimin için kullanacağını bilmiyor- senin ırzını savunacaklar.
Cihad Allah yolundaki en yüce ibadettir. Namazın asıl gayesi Allah yolunda cihad eğitimidir.
Şu ayeti de hiç unutma bu ayet sana da biz<e de hitap ediyor.
لَّا يَسْتَوِي الْقَاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ غَيْرُ أُولِي الضَّرَرِ وَالْمُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ ۚ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِينَ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ عَلَى الْقَاعِدِينَ دَرَجَةً ۚ وَكُلًّا وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنَىٰ ۚ وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِينَ عَلَى الْقَاعِدِينَ أَجْرًا عَظِيمًا..
“Mü’minlerden özür sahibi olmaksızın (cihaddan geri kalıp) oturanlarla, Allah yolunda mallarıyla, canlarıyla cihad edenler eşit olamazlar. Allah, mallarıyla, canlarıyla cihad edenleri, derece itibariyle, cihaddan geri kalanlardan üstün kılmıştır. Gerçi Allah (mü’minlerin) hepsine de en güzel olanı (cenneti) vadetmiştir. Ama mücahidleri büyük bir mükafat ile kendi katından dereceler, bağışlanma ve rahmet ile cihaddan geri kalanlara üstün kılmıştır…” (Nisa:95)”Diyanet çevirisi”
“Allah mücahidleri oturanlardan daha üst bir derece ile fazlitelendirmiştir.”
Senin Suriye’de cihadda ve Mücahidlerin amelleri yanında ne faziletin varmış ki durmadan çıkıp Müslümanlara akıl veriyorsun. Cübbeli Hoca, sen ve senin gibilerin artık bu Ümmet’e verecek hiçbir aklı kalmamıştır. Dini istismar ettiğiniz ve dinden şöhrete ve servet devşirdiğiniz yeter.
Evliya ve keramet ticaretinden dağlar gibi servetler yığdınız ve bu ülkede Tevhid akidesinin önünde kâfirlerden daha zalim bir duvar ördünüz. Çekilin artık.. Allah’ın yolundan insanları saptırmayı bırakın tevbe edin ve Sahabenin akidesine dönün o zaman sizin Ehl-i Sünnet olduğunuza inanalım. Haydi çağır evliyanı; Halep’i kana bulayan bir Rus ve İran uçağı düşürsünler ve bir tank imha etsinler.! (evliyaullah saygımızla birlikte)
Küffarın cümlesinin zulümlerine hayır diyenler Allah’ın gerçek evliyası iken, sen ve dostların Müslümanları ölülerle korkutuyor ve ölüleri Allah gibi yardım eder gösteriyorsunuz.
Yeter artık, bu zulmüne ve şaşkınlıklarına bir son ver. Yazık İslamı lekeliyor ve Müslümanları rezil ediyorsun. Her şey burnunu sokma, otur evinde kendi halini ıslah et.
Unutma bak, Allah sen ve senin gibiler hakkında ne diyor?
قَدْ يَعْلَمُ اللَّهُ الْمُعَوِّقِينَ مِنْكُمْ وَالْقَائِلِينَ لِإِخْوَانِهِمْ هَلُمَّ إِلَيْنَا وَلا يَأْتُونَ الْبَأْسَ إِلَّا قَلِيلاً
“Allah sizden-Cihaddan- alıkoyanları ve kardeşlerine-bırakın O’nu- bize gelin deyip de çok az savaşta şiddet gösterenleri biliyor” (Ahzâb:18)
Biliyorum bu mektubuma çok hakaretler edecek olanlar olacak. Bu Şam beldesinde, Irak’ta ve Afganistan’da Allah yolunda yiğitçe Cihad eden kardeşlerimize feda olsun. Tıpkı “150 yıllık ihlasla ibadet” (https://www.youtube.com/watch?v=yEEItfCDZMU ) meselesini yazdığımızda İsmailağa’dan bize lanetler okudukları gibi. Biz onlardan intikam almak ve onlara lanet talep etmeyeceğiz. Onlar bunun ne demek olduğunu bilir.
Mehmet Emin Akın
16.10.2015
Cuma: Saat: 11:00

Kaynak: @sozunhaysiyeti

Küresel Analiz

Paylaş:
Yorum Yok

Yorum Bırak